Informacija pirkėjui

Prekių pristatymas karantino laikotarpiu

Prekių pristatymas karantino laikotarpiu 

Prekių pristatymas pailgėja iki 5 d.d. 

Pristatymas kurjeriu

DPD informuoja, jog nuo 2020-03-16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Pristatymo procesas keičiasi – gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:

• Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.

• Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.

• Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

Apie pristatymo proceso pasikeitimus privačius gavėjus DPD kurjeriai informuos vakarą prieš pristatymą ir pristatymo rytą (įmonės bus informuotos papildomai).

SVARBU! DPD kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Nuo 2020-03-17 (antradienio) siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis. DPD kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims. Kilus nesusipratimams kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.

Pristatymas DPD Pickup paštomatuose

Informuojame, kad laikinai visos siuntos DPD Pickup savitarnos terminaluose bus saugomos 3 dienas.

Siunta saugoma 72 val. nuo to momento, kai siuntos gavėjas gauna SMS žinutę su durelių PIN kodu. 

Prekių atsiėmimas parduotuvėje

Jeigu norite užsakytas prekes atsiimti parduotuvėje, informuojame, jog atsiėmimas bus galimas tik pasibaigus Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintam karantino laikotarpiui. Šiuo metu visos fizinės „Mados prieskoniai“ parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose yra uždarytos.