Informacija pirkėjui

Prekių pristatymas

 

Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMO KAINA: užsakymo suma iki 60 eur - 3,80 eur; užsakymo suma nuo 60 eur - nemokamas (pristatymo mokestis įsigaliojo nuo 2020-03-04).

Prekės įprastai pristatomos per dvi - tris darbo dienas nuo užsakymo pateikimo.
Prekes pristato DPD kurjerių tarnyba.

     

Galite pasirinkti dviejų tipų pristatymą: Atsiimti fizinėje parduotuvėje arba pristatyti Jūsų nurodytu adresu. 

Jei pirkėjas pasirenka apmokėjus prekę atsiimti MADOS PRIESKONIAI parduotuvėje, su juo susisieks parduotuvės darbuotojos ir pakvies atsiimti prekę per 2 darbo dienas (privalomas išankstinis apmokėjimas).
Jei pirkėjas pasirenka prekę gauti nurodytu adresu, DPD informuos automatine SMS žinute dieną prieš atvykstant.

Pirkėjas, pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja pateikti tikslų prekių pristatymo adresą;
-Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui;
-Prekes gali pristatyti pats Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas;
-Prekių pristatymo mokestis gali keistis atsižvelgiant į prekių svorį bei dydį. Pirkėjas tikslią prekių pristatymo mokesčio sumą matys prieš patvirtindamas užsakymą. Po užsakymo patvirtinimo prekių pristatymo mokesčio dydis nebegalės būti keičiamas.

Jeigu klientas įsigija prekę JAMAM DIENOMIS, pardavėjas pasilieka teisę prekę pristatyti per 3 - 7 darbo dienas.
Prekę įsigijus per JAMAM arba FINALINIO SALE dienomis, pardavėjas pasilieka teisę prekę pristatyti per 3 - 7 darbo dienas.
Prekę įsigijus per JAMAM arba didžiojo savaitgalio SALE dienomis, pardavėjas pasilieka teisę prekę pristatyti per 3 - 7 darbo dienas.

Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Gavęs prekes Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo ir priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo ir priėmimo dokumentą, laikoma, kad siunta perduota tinkamos būklės, prekių pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti apžiūrint prekių išorę) nėra. Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė (-ės) yra pažeista (-os) ir (ar) prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo ir priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir (ar) prekės (-ių) pažeidimo (neatitikimo) aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas, bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti apžiūrint prekių išorę.

Visų parduodamų prekių ypatybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme.
Pardavėjas neatsako už tai, kad interneto parduotuvėje esančių prekių spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formos ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Prekių grąžinimasPrekės grąžinamos vadovaujantis Prekių pirkimo ir pardavimo taisyklėmis, kurios nustato, kad:

  • Užsakytas prekes internetu galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo momento.
  • Norėdami grąžinti prekę turite apie tai informuoti Pardavėją, el. paštu: info@madosprieskoniai.lt.
  • Kartu su grąžinama preke turėsite pateikti užpildytą, Pardavėjo atsiųstą, prekių grąžinimo dokumentą.
  • Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.


Prekės gali būti grąžinamos tik tuo atveju, jeigu:

  • grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė yra nesugadinta, nebuvo naudota ir yra prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  • grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos, kaip buvo gauta iš Pardavėjo.
  • grąžinama originali pakuotė negali būti pažeista: ant jos negalima rašyti savo ar gavėjo adreso; pakuotės negalima plėšyti ir kitaip pažeisti originalią išvaizdą. Perduodant originalią pakuotę kurjeriui ją reikia įdėti į papildomą maišelį ar dėžutę, kad transportavimo metu ji išliktų nepažeista ir išsaugotų originalią prekinę išvaizdą. Tais atvejais kai grąžinama pakuotė būna suplėšyta ar kitaip pažeista - grąžinimų negalime priimti.

Visos nemokamos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke, turi būti grąžintos tuo pat metu.

Internetu nupirktų prekių negalima grąžinti mūsų fizinėse parduotuvėse. Prekių grąžinimo sąlygos galioja tik prekėms, įsigytoms mūsų internetinėje parduotuvėje.

Kaip grąžinti prekę?

Prieš grąžindami Prekę, praneškite Pardavėjui el. paštu info@madosprieskoniai.lt. Pardavėjas Jums išsiųs prekių grąžinimo dokumentą, kurį turėsite užpildyti ir pateikti Pardavėjui kartu su grąžinama preke. Internetu nupirktos prekės, mūsų fizinėse parduotuvėse nepriimamos ir pinigai ten už jas neišmokami.

Grąžinant prekę būtina nurodyti Siuntėjo (Jūsų) adresą ir Gavėjo (Partizanų g. 75k, Kaunas, +37062638866). Atkreipkite dėmesį į tai, kad kartu su grąžinama preke privalo būti prekės pirkimo dokumentas. Taip pat grąžinama prekė turi būti tinkamai supakuota, kad siuntimo metu nebūtų pažeista originali prekės pakuotė. Grąžinimo atveju už tai atsako siuntėjas. 
Už grąžinamos prekės pristatymą Gavėjo adresu apmoka pats Pirkėjas.
  
Pinigai už grąžinamą prekę pervedami į nurodytą sąskaitą per 14 dienų nuo Prekės gavimo dienos. Pinigai, sumokėti už pirminį prekių pristatymą Pirkėjui, nėra grąžinami.


Detalesnė informacija dėl prekių gražinimo teikiama elektroniniu paštu: info@madosprieskoniai.lt